Vlastní zprávaVlastní zpráva

Nástroje, které shromažďují údaje o infekcích, provádějí pochopitelně šíření údajů a získávají z nich přehledNástroje, které shromažďují údaje o infekcích, provádějí pochopitelně šíření údajů a získávají z nich přehled

Viz také: Kontaktní stránka s nástroji, která se snaží zjistit, na koho jednotlivci mohou virus šířitViz také: Kontaktní stránka s nástroji, která se snaží zjistit, na koho jednotlivci mohou virus šířit

💬💬

Link DropLink Drop

Máte pro tuto sekci další odkaz? Dej do semMáte pro tuto sekci další odkaz? Dej do sem

🔗 https://github.com/ch-covid-19/welcome?fbclid=IwAR25t4syr4ybyyOtAqeCTOHXTeWfhsuMTXZQKVdSJGU4MzmUdsrYQSNt🔗 https://github.com/ch-covid-19/welcome?fbclid=IwAR25t4syr4ybyyOtAqeCTOHXTeWfhsuMTXZQKVdSJGU4MzmUdsrYQSNt

Patří do jiné sekce:Patří do jiné sekce:

🇬🇧🔗 https://inkc19.app/🇬🇧🔗 https://inkc19.app/

Telefonní aplikace, do kterých nahrajte svůj zdravotní stav, mapuje situaci ve Velké Británii v reálném čase.Telefonní aplikace, do kterých nahrajte svůj zdravotní stav, mapuje situaci ve Velké Británii v reálném čase.

(Poznámka: Funguje globálně, ale zaznamenává data ve Velké Británii.)(Poznámka: Funguje globálně, ale zaznamenává data ve Velké Británii.)

Pozorovatel aplikace pro Android COVID-19Pozorovatel aplikace pro Android COVID-19

🔗 https://github.com/iivanoo/covid-apps-observer🔗 https://github.com/iivanoo/covid-apps-observer

Projekt poskytující informace o veřejně dostupných aplikacích pro Android kdykoli s COVID, od oprávněných požadovaných v oblasti ochrany soukromí, kontaktovaných serverů, vnímání uživatelů, problémů se zabezpečením ,. Aby bylo možné tyto postřehy extrahovat, projekt nastavuje specializovaný analytický nástroj s otevřeným zdrojovým kódem a běží každý týden na základě národa.Projekt poskytující informace o veřejně dostupných aplikacích pro Android kdykoli s COVID, od oprávněných požadovaných v oblasti ochrany soukromí, kontaktovaných serverů, vnímání uživatelů, problémů se zabezpečením ,. Aby bylo možné tyto postřehy extrahovat, projekt nastavuje specializovaný analytický nástroj s otevřeným zdrojovým kódem a běží každý týden na základě národa.

✏️ Upravte tento dokument, aby byl lepší ✏️✏️ Upravte tento dokument, aby byl lepší ✏️

Nástroje pro automatickou diagnostiku a hlášeníNástroje pro automatickou diagnostiku a hlášení

Jedná se o nástroje, které jednotlivci pomohli sami diagnostikovat a rozhodnout se, zda to potřebují, nebo vyhledat pomoc.Jedná se o nástroje, které jednotlivci pomohli sami diagnostikovat a rozhodnout se, zda to potřebují, nebo vyhledat pomoc.

Národní vláda a zdravotnické službyNárodní vláda a zdravotnické služby

Vládní aplikace pro automatické hlášení a vlastní diagnostikuVládní aplikace pro automatické hlášení a vlastní diagnostiku

Austrálie: Izolace COVID-19 a oznámení o stavu testuAustrálie: Izolace COVID-19 a oznámení o stavu testu

🇦🇺🔗 https://covid-form.service.gov.au/ 🇦🇺🔗 https://covid-form.service.gov.au/ 

Formulář australské vlády týkající se „izolace koronavirů (COVID-19) a oznámení o stavu testu“.Formulář australské vlády týkající se „izolace koronavirů (COVID-19) a oznámení o stavu testu“.

Česká republika: DamerouskyČeská republika: Damerousky

🔗🇨🇿 https://www.damerousky.cz/🔗🇨🇿 https://www.damerousky.cz/

Vlastní zpráva v České republice.Vlastní zpráva v České republice.

Indie: Aplikace pro sledování kontaktůIndie: Aplikace pro sledování kontaktů

🔗 https://play.google.com/store/apps/details?id=nic.goi.aarogyasetu&hl=cs🔗 https://play.google.com/store/apps/details?id=nic.goi.aarogyasetu&hl=cs

Otevřete aplikaci z Githubu!Otevřete aplikaci z Githubu!

„Aarogya Setu je mobilní aplikace vyvinutá indickou vládou k propojení základních zdravotnických služeb s indickými obyvateli v našem kombinovaném boji proti COVID-19. Aplikace je zaměřena na iniciativy indické vlády, zejména ministerstva zdravotnictví, při aktivním oslovování a informování uživatelů aplikací o rizicích, osvědčených postupech a prvních s COVID-19. "„Aarogya Setu je mobilní aplikace vyvinutá indickou vládou k propojení základních zdravotnických služeb s indickými obyvateli v našem kombinovaném boji proti COVID-19. Aplikace je zaměřena na iniciativy indické vlády, zejména ministerstva zdravotnictví, při aktivním oslovování a informování uživatelů aplikací o rizicích, osvědčených postupech a prvních s COVID-19. "

UK: Status koronaviru národní zdravotní službyUK: Status koronaviru národní zdravotní služby

🇬🇧🔗 https://www.nhs.uk/coronavirus-status-checker🇬🇧🔗 https://www.nhs.uk/coronavirus-status-checker

Tento průzkum pomůže NHS pochopit více o tom, jak a kde koronavirus (COVID-19) ovlivňuje lidiTento průzkum pomůže NHS pochopit více o tom, jak a kde koronavirus (COVID-19) ovlivňuje lidi

UK: Cov-ClearUK: Cov-Clear

🇬🇧🔗 http://cov-clear.com/🇬🇧🔗 http://cov-clear.com/

Vlastní hlášení a sdílení s NHSVlastní hlášení a sdílení s NHS

Tento průzkum byl vytvořen registrovanými lékaři z Velké Británie. Jakékoli osobní identifikovatelné informace, které dobrovolně poskytnete, NIKDY nebudou sdíleny, prodávány ani předávány nikomu jinému bez vašeho výslovného souhlasu. Toto bylo zahájeno s jediným účelem, aby pomohlo národu a vědcům vidět, co se děje, na základě všech našich příběhů, které sami hlásíme, v reálném čase.Tento průzkum byl vytvořen registrovanými lékaři z Velké Británie. Jakékoli osobní identifikovatelné informace, které dobrovolně poskytnete, NIKDY nebudou sdíleny, prodávány ani předávány nikomu jinému bez vašeho výslovného souhlasu. Toto bylo zahájeno s jediným účelem, aby pomohlo národu a vědcům vidět, co se děje, na základě všech našich příběhů, které sami hlásíme, v reálném čase.

Další nástrojeDalší nástroje

Covid DataCovid Data

🔗 https://covid-data.info/home🔗 https://covid-data.info/home

Zabezpečený anonymizovaný sledovač příznaků, který umožňuje pacientům hlásit příznaky.Zabezpečený anonymizovaný sledovač příznaků, který umožňuje pacientům hlásit příznaky.

Správa Memora Health COVID-19Správa Memora Health COVID-19

🇺🇸Text „COVID“ na + 1-623-428-0201🇺🇸Text „COVID“ na + 1-623-428-0201

🇺🇸🔗 memorahealth.com/coronavirus🇺🇸🔗 memorahealth.com/coronavirus

🗣 [email protected]🗣 [email protected]

Textový a sledovací nástroj - Lidé ve Spojených státech mohou zasílat textové zprávy do služby a klást otázky týkající se COVID-19, projít základní CDC a získat návštěvu telehealthu zdarma.Textový a sledovací nástroj - Lidé ve Spojených státech mohou zasílat textové zprávy do služby a klást otázky týkající se COVID-19, projít základní CDC a získat návštěvu telehealthu zdarma.

Aplikace COVID-19 Symptom TrackerAplikace COVID-19 Symptom Tracker

🇬🇧🔗 https://covid.joinzoe.com🇬🇧🔗 https://covid.joinzoe.com

Denní mobilní aplikace s automatickým hlášením navržená lékaři a vědci na King's College London, Guys a St Thomas 'Hospitals ve spolupráci se ZOE.Denní mobilní aplikace s automatickým hlášením navržená lékaři a vědci na King's College London, Guys a St Thomas 'Hospitals ve spolupráci se ZOE.

Screeningový nástroj Apple COVID-19Screeningový nástroj Apple COVID-19

🇺🇸🔗 https://www.apple.com/covid19🇺🇸🔗 https://www.apple.com/covid19

Tento nástroj vám pomůže pochopit, co dělat dále s COVID-19.Tento nástroj vám pomůže pochopit, co dělat dále s COVID-19.

Podívejme se všichni na sebe tím, že budeme znát náš stav, snažíme se neinfikovat ostatní a vyhrazujeme péči těm, kteří to potřebují.Podívejme se všichni na sebe tím, že budeme znát náš stav, snažíme se neinfikovat ostatní a vyhrazujeme péči těm, kteří to potřebují.

Coronavirus Live UKCoronavirus Live UK

🇬🇧🔗 https://www.covidlive.co.uk/🇬🇧🔗 https://www.covidlive.co.uk/

živá mapa ukazující potvrzené případy koronaviru ve Velké Británii s možností hlášení vlastní izolace.živá mapa ukazující potvrzené případy koronaviru ve Velké Británii s možností hlášení vlastní izolace.

COVID-19 TrackerCOVID-19 Tracker

🇬🇧🔗 https://covid19track.co.uk🇬🇧🔗 https://covid19track.co.uk

Tato webová stránka umožňuje hlásit případy a příznaky COVID-19 pomocí jednoduchého formuláře a také uvádí celková čísla na mapě. Rovněž vykresluje existující data vlády na stejnou mapu a neukládá identifikační informace.Tato webová stránka umožňuje hlásit případy a příznaky COVID-19 pomocí jednoduchého formuláře a také uvádí celková čísla na mapě. Rovněž vykresluje existující data vlády na stejnou mapu a neukládá identifikační informace.

Feebris (pro starší lidi)Feebris (pro starší lidi)

🔗http: //feebris.com/mintupgrade stáhnout aplikace Feebris pomáhá pečovatelům identifikovat zdravotní rizika a zhoršení stavu u starších lidí prostřednictvím 10minutové online prohlídky.mintupgrade stáhnout Stam Acasa 🇷🇴🔗https: //code4.ro/en / apps / stam-acasa / Code for Romania is working on Stam Acasa ('We Stay Home'). Centralizace a monitorování stavu osob v autoizolaci prostřednictvím dotazníků, které denně vyplňují online. Přispějte zde. Aplikace ve vývoji od 🔗https: //www.facebook.com/code4romania/. Flusurvey 🇬🇧🔗https: //flusurvey.net/en/ Flusurvey je webový nástroj spravovaný a monitorovaný Public Health England (PHE), který je určen k monitorování trendů infekčních nemocí v komunitě. Původně jej založili během pandemie prasečí chřipky v roce 2009 vědci na London School of Hygiene and Tropical Medicine a je součástí celoevropské iniciativy s osmi dalšími zeměmi k monitorování činnosti podobné chřipce (ILI), nyní však byla přizpůsobeno k monitorování řady nemocí včetně COVID-19. Untested.io 🔗https: //untested.io/dashboard Komunitní sledovač pro vlastní hlášení na místní úrovni. Cílem aktualizací v reálném čase je poskytovat veřejná data rychleji, než může oficiální testování. Mapa kýchnutí 🔗 https://sneezemap.com/# Mapa kýchnutí - příznaky hlášené uživatelem mapované na úroveň rizika podle příznaků CrowdCure 🔗 https://crowd-cure.com/ CrowdCure: Sledujte své zdraví každý den a pomozte lékařům najít vakcínu. Zdraví i nezdraví lidé darují svá zdravotní data na podporu klinických studií. Cure19 tthttps: //www.cure19. org / nemocní nebo zdraví, připojte se k CURE-19 a pomozte vytvořit bezplatný veřejný soubor dat, který zachycuje celý příběh každého případu. Připojením získáte přístup k placenému a neziskovému výzkumu přímo doma. Zpráva COVID-19 🇬🇧🇸🇮🔗https: //www.covid-report.com/ COVID-19 Self reporting COVID-19 Tracing 🔗http: //covid19tracing.org/ Platforma pro sledování COVID-19, která umožňuje pozitivnímu uživateli nahrají svou historii polohy za posledních 15 dní. tyto informace filtrujeme, agregujeme a zobrazujeme na mapě. Data COVID-19 🔗https: //covid-data.info/home Zabezpečený, anonymizovaný sledovač příznaků, který umožňuje pacientům hlásit příznaky. 🔗https: //github.com/alan-turing-institute/COVID-19_CLoCK/issues/1 Institut Alana Turinga a spolupracovníci: Kniha deníku Citizen („Create COVID-19 Symptom Tracker Color Calendar # 1), také hledající další vstup od lékařských výzkumní pracovníci, návrháři průzkumů,🔗http: //feebris.com/mintupgrade stáhnout aplikace Feebris pomáhá pečovatelům identifikovat zdravotní rizika a zhoršení stavu u starších lidí prostřednictvím 10minutové online prohlídky.mintupgrade stáhnout Stam Acasa 🇷🇴🔗https: //code4.ro/en / apps / stam-acasa / Code for Romania is working on Stam Acasa ('We Stay Home'). Centralizace a monitorování stavu osob v autoizolaci prostřednictvím dotazníků, které denně vyplňují online. Přispějte zde. Aplikace ve vývoji od 🔗https: //www.facebook.com/code4romania/. Flusurvey 🇬🇧🔗https: //flusurvey.net/en/ Flusurvey je webový nástroj spravovaný a monitorovaný Public Health England (PHE), který je určen k monitorování trendů infekčních nemocí v komunitě. Původně jej založili během pandemie prasečí chřipky v roce 2009 vědci na London School of Hygiene and Tropical Medicine a je součástí celoevropské iniciativy s osmi dalšími zeměmi k monitorování činnosti podobné chřipce (ILI), nyní však byla přizpůsobeno k monitorování řady nemocí včetně COVID-19. Untested.io 🔗https: //untested.io/dashboard Komunitní sledovač pro vlastní hlášení na místní úrovni. Cílem aktualizací v reálném čase je poskytovat veřejná data rychleji, než může oficiální testování. Mapa kýchnutí 🔗 https://sneezemap.com/# Mapa kýchnutí - příznaky hlášené uživatelem mapované na úroveň rizika podle příznaků CrowdCure 🔗 https://crowd-cure.com/ CrowdCure: Sledujte své zdraví každý den a pomozte lékařům najít vakcínu. Zdraví i nezdraví lidé darují svá zdravotní data na podporu klinických studií. Cure19 tthttps: //www.cure19. org / nemocní nebo zdraví, připojte se k CURE-19 a pomozte vytvořit bezplatný veřejný soubor dat, který zachycuje celý příběh každého případu. Připojením získáte přístup k placenému a neziskovému výzkumu přímo doma. Zpráva COVID-19 🇬🇧🇸🇮🔗https: //www.covid-report.com/ COVID-19 Self reporting COVID-19 Tracing 🔗http: //covid19tracing.org/ Platforma pro sledování COVID-19, která umožňuje pozitivnímu uživateli nahrají svou historii polohy za posledních 15 dní. tyto informace filtrujeme, agregujeme a zobrazujeme na mapě. Data COVID-19 🔗https: //covid-data.info/home Zabezpečený, anonymizovaný sledovač příznaků, který umožňuje pacientům hlásit příznaky. 🔗https: //github.com/alan-turing-institute/COVID-19_CLoCK/issues/1 Institut Alana Turinga a spolupracovníci: Kniha deníku Citizen („Create COVID-19 Symptom Tracker Color Calendar # 1), také hledající další vstup od lékařských výzkumní pracovníci, návrháři průzkumů,